STK TAXI

Potrebujete si vybaviť technickú a emisnú kontrolu ale ste pracovne vyťažený, nechcete si brať dovolenku alebo tráviť čas na STK ešte po pracovnej dobe? U nás žiadny problém! Vďaka našej službe STK TAXI šetríte svoj čas.

Ako služba funguje?

  1. Rezervujete si termín kontroly telefonicky alebo online na našej stránke. Pri telefonickej objednávke je potrebné nahlásiť, že máte o službu záujem spolu s adresou, na ktorú sa prevoz uskutoční.
  2. Donesiete nám Vaše vozidlo v deň kontroly a odovzdáte nám doklady a kľúče od vozidla.
  3. Zabezpečíme Vám odvoz z STK do práce alebo na iné požadované miesto.
  4. Kontrolu vykonáme vo Vami rezervovanom čase a budeme Vás ihneď kontaktovať ohľadom výsledku kontroly.
  5. Zabezpečíme Vám odvoz naspäť na STK. Vozidlo je možné si vyzdvihnúť najneskôr do 16:20.

Zatiaľ čo my si robíme našu prácu, Vy si môžete robiť v kľude tú svoju.


Ako je to s bezpečnosťou? 

U nás sa nemusíte ničoho báť. Vaše vozidlo je počas kontroly v hale monitorované 9 kamerami Ministerstva dopravy a 6 vonkajšími kamerami v areáli. Vozidlo je tak vždy pod dohľadom. Službu odovzdávania vozidla ponúkame našim partnerským servisom už od otvorenia STK. Pre veľký záujem a spokojnosť našich partnerov sme sa rozhodli túto službu poskytovať aj pre širokú verejnosť. 

Čo ak nastane počas kontroly nejaký problém?

V prípade, že počas kontroly zistíme nedostatky na vozidle, ktoré je možné odstrániť (potrebná výmena žiarovky, chýbajúca povinná výbava atď.), alebo budeme potrebovať dodatočné informácie o vozidle, budeme Vás ihneď kontaktovať. K zásahu na vozidle nedôjde bez toho, aby ste o tom neboli informovaný. 

Je potrebné pri využití tejto služby vozidlo špeciálne pripraviť?

Keďže technik v takomto prípade vykonáva kontrolu sám, je potrebné vozidlo na kontrolu pristaviť s prázdnym kufrom a bez batožiny na zadných sedadlách. Technik potrebuje pri výkone kontrolných úkonov bezproblémový prístup v priestore vozidla. V prípade, že by mu batožina bránila vo výkone kontroly, musel by ju odstrániť a manipulovať tak s Vašim majetkom. Ideálne je pripraviť do kufra povinnú výbavu (trojuholník a lekárničku) – technik sa tak vyhne zdĺhavému hľadaniu. Za spoluprácu Vám vopred ďakujeme.

Ako je zabezpečená doprava? 

Dopravu pre nás zabezpečuje #najväčšiaflotila, ktorá disponuje 14 vozidlami s profesionálnymi vodičmi, ktoré sú pre Vás vždy pripravené. Každý zákazník bude mať k dispozícií vlastné vozidlo a bude tak prevezený priamo na požadovanú adresu bez zbytočných zastávok. Do práce tak prídete včas.

Je táto služba spoplatnená?

Túto službu ponúkame v rámci Banskej Bystrice ZDARMA! V prípade, že potrebujete odvoz mimo Banskej Bystrice je nutné doplatiť rozdiel podľa platného sadzobníka. Po uplynutí uvádzacej akcie bude služba spoplatnená aj v rámci Banskej Bystrice. 

Zaujala Vás táto ponuka? Tak neváhajte a rezervujte si termín ešte dnes a vybavte si STK bez problémov!

Sme tu pre Vás.